Huippuosaajamme auttavat
parantamaan yrityksesi kilpailukykyä

Visiomme on mullistaa logistiikkapalvelut, jotta sinulla olisi paremmat mahdollisuudet menestyä kilpailun kiristyessä kotimaassa ja globaaleilla markkinoilla.

Jani Vainio

Kaupallinen johtaja, CCO
+358 50 080 9963
jani.vainio@collico.fi

Jesse Suominen

Avainasiakaspäällikkö KAM
+358 40 545 6750
jesse.suominen@collico.fi

Elintarvike-, verkkokaupan logistiikka ja 3PL

Ira Inkinen

Avainasiakaspäällikkö KAM
+358 45 216 1775
ira.inkinen@collico.fi

Pakkauspalvelut, veroton varasto ja alkoholilogistiikka

Kimmo Friman

Avainasiakaspäällikkö KAM Tarjouslaskenta
+358 50 366 5750
kimmo.friman@collico.fi

Elintarvike-, verkkokaupan logistiikka ja 3PL

Anthony Ehrnrooth

Country Manager at Skynet Worldwide Express Finland
+358 40 188 7550
anthony.ehrnrooth@skynetfinland.fi

Skynet Worldwide Express, verkkokauppa- ja  pakettipalvelut, tullaus, tuonti- ja vientirahti.

Minna Degerstedt

Asiakaspalvelupäällikkö
+358 404868941
minna.degerstedt@collico.fi

Collico-LogXellence Asiakaspalvelu 

Haluatko kuulla lisää kumppanuuden tuomista mahdollisuuksista.
Ota yhteyttä, kerromme mielellämme lisää.